Přijďte posílit realizační tým naší společnosti a stát se součástí dynamicky se rozvíjející firmy.

V současnosti hledáme nové tváře na pozice mistr, stavbyvedoucí, technik BOZP. Naše působnost je v rámci celé ČR, s pobočkami v Praze a Brně.

Náplň práce

  • Realizace monolitických železobetonových konstrukcí na klíč v oblasti pozemního stavitelství
  • Koordinace a kontrolní činnost dodavatelů a subdodavatelů na stavbě, komunikace s objednatelem, organizování každodenní práce
  • Kontrola dodržování technologických předpisů a norem, kontrola dodržování harmonogramu výstavby , kontrola dodržování a plánování bezpečnosti práce

Požadujeme

  • komunikační a organizační dovednosti, schopnost vedení týmu
  • Chuť pracovat v týmu a učit se novým věcem, časová flexibilita
  • Vzdělání: SŠ nebo VŠ stavebního zaměření, praxe v oboru výhodou nicméně máme pozice i pro absolventy
  • Uživatelská znalost PC, řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme

  • Práci v přátelském kolektivu, kariérní růst
  • Zajímavé finanční ohodnocení doplněné motivační bonusovou složkou
  • Bohaté zaměstnanecké benefity jako jsou například 5 týdnů dovolené, sick days, chytrý telefon včetně mobilního tarifu, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na stravné a další...

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš stručný životopis na odkaz níže, případně nás kontaktujte na: tel: +420 737 255 587

File size is too big!