NOVOSTAVBY

REKONSTRUKCE

DROBNÉ STAVBY

O SPOLEČNOSTI

Realizujeme železobetonové monolitické stavby na klíč převážně v oblasti pozemního stavitelství včetně předrealizačního poradenství. Naším cílem je najít pro naše klienty to nejvýhodnější řešení, kde se ekonomičnost, kvalita, spolehlivost a trvanlivost kloubí do jednoho společného celku.

PRÁVĚ REALIZUJEME

Novostavby Právě realizujeme

Parkovací dům Beroun

Lokalita: Beroun Termín realizace: 04/2024-současnost Množství betonu: 4 600 m3Novostavba objektu parkovacího domu, který je přidružen k nově vznikající mu komplefu mateřské a základní školy a pomůže obslužnosti a zklidnění dopravy v dané lokalitě. Konstrukčně se jedná o skeletový systém s vjezdovou kruhovou rampou.  
Novostavby Právě realizujeme

MŠ Čáslav

Lokalita: MŠ Čáslav Termín realizace: 12/2023-současnost Množství betonu: 860 m3Máme radost, že se opět můžeme podílet na výstavbě další nosné konstrukce novostavby objektu mateřské školky, tentokráte ve městě Čáslav. Zde je naším objednatele a generálním dodavetelem stavby společnost Trigema Building a.s.. Ještě před koncem roku 2023 se podařilo uložit první podkladní betony a stavbu zahájit.  
Novostavby Právě realizujeme

MŠ a ZŠ Beroun

Lokalita: MŠ a ZŠ Beroun Termín realizace: 10/2023-současnost Množství betonu: 6 400 m3Novostavba objektu s půdorysným tvarem písmena U (o rozměrech cca 90 m x 90 m) v sobě zahrnuje mateřskou školku, základní školu,  školní sportoviště a rovněž gastro provoz s jídelnou. Budova je částečně zapuštěna pod úroveň upraveného terénu a má 2-3 nadzemní podlaží. Součástí objektu je multifunkční sál, jehož zastřešení bude realizováno pomocí předpjatých prefabrikovaných vazníků.
Novostavby Právě realizujeme

Office box A4

Lokalita: administrativní projekt Office box A4, Brno Termín realizace: 10/2023 až 02/2025 Množství betonu: 18 900 m3V průběhu října 2024 jsme zahájili práce na  nosné železobetonové konstrukci v rámci nového administrativního projektu v Brně, který realizujeme ve sdružení s obchodním  partnerem.  Stavebně se jedná o sloupový konstrukční systém o dvou podzemních  a 11 nadzemních podlažích.
Novostavby Právě realizujeme

Metrans Praha Uhřiněves – nová jeřábová dráha

Lokalita: areál společnosti Metrans, Praha Uhříněves Termín realizace: 05/2023-07/2023 Množství betonu : 3700  m3Provádíme základové prahy pro budoucí jeřábové dráhy v areálu Metrans Praha 10, Uhřiněves.