NOVOSTAVBY

REKONSTRUKCE

DROBNÉ STAVBY

O SPOLEČNOSTI

Realizujeme železobetonové monolitické stavby na klíč převážně v oblasti pozemního stavitelství včetně předrealizačního poradenství. Naším cílem je najít pro naše klienty to nejvýhodnější řešení, kde se ekonomičnost, kvalita, spolehlivost a trvanlivost kloubí do jednoho společného celku.

PRÁVĚ REALIZUJEME

Novostavby Právě realizujeme

MŠ Čáslav

Lokalita: MŠ Čáslav Termín realizace: 12/2023-současnost Množství betonu: 860 m3Máme radost, že se opět můžeme podílet na výstavbě další nosné konstrukce novostavby objektu mateřské školky, tentokráte ve městě Čáslav. Zde je naším objednatele a generálním dodavetelem stavby společnost Trigema Building a.s.. Ještě před koncem roku 2023 se podařilo uložit první podkladní betony a stavbu zahájit.  
Novostavby Právě realizujeme

MŠ a ZŠ Beroun

Lokalita: MŠ a ZŠ Beroun Termín realizace: 10/2023-současnost Množství betonu: 6 400 m3Novostavba objektu s půdorysným tvarem písmena U (o rozměrech cca 90 m x 90 m) v sobě zahrnuje mateřskou školku, základní školu,  školní sportoviště a rovněž gastro provoz s jídelnou. Budova je částečně zapuštěna pod úroveň upraveného terénu a má 2-3 nadzemní podlaží. Součástí objektu je multifunkční sál, jehož zastřešení bude realizováno pomocí předpjatých prefabrikovaných vazníků.
Novostavby Právě realizujeme

Bytové domy Znojmo

Lokalita: ulice Kotkova, Znojmo Termín realizace: 07/2023 - současnost Množství betonu : 5 000  m3V červenci jsme zahájili stavbu polyfunkčního objektu o jednom podzemním podlaží a pěti nazemních ve městě Znojmo, na kterém realizuje železobetonové monolitické konstrukce na klíč. 
Novostavby Právě realizujeme

Residence V Letňany

Lokalita: Praha 9 Letňany Termín realizace: 07/2023-současnost Množství betonu: 3 200 m3Objekt o jednom podzemním a čtyřech nadzemních podlažích, kde poslední podlaží je částečně uskočené. Stavba bude užívána jako administrativní objekt (2.NP-4.NP) se skladovacími prostory (1.PP-1.NP). Objekt je navržen s plochou střechou. půdorysné rozměry objektu jsou cca 45 m x 29 m. Výška celého objektu je 16,16 m nad upraveným terénem. Nosná konstrukce objektu je navržena jako železobetonová monolitická stěnová doplněná o sloupy s vyzdívanými nenosnými stěnami a příčkami. 
Novostavby Právě realizujeme

Bytové domy E,F,G Brandýs nad Labem II.

tLokalita: Brandýs nad Labem  Termín realizace: 06/2023- současnost Množství betonu : 8400 m3Pro generálního dodavatele stavby společnost   Kasten spol. s r.o. (www.kasten.cz) provádíme železobetonové konstrukce na klíč i na druhé etapě bytovém projektu Brandýs nad Labem tentokráte objekty EFG. Jedná se o stavbu, kde ze společné základny využité pro podzemní garáže, vyrůstají tři věže E,F,G každá o čtyřech podlážích.
Novostavby Právě realizujeme

Metrans Praha Uhřiněves – nová jeřábová dráha

Lokalita: areál společnosti Metrans, Praha Uhříněves Termín realizace: 05/2023-07/2023 Množství betonu : 3700  m3Provádíme základové prahy pro budoucí jeřábové dráhy v areálu Metrans Praha 10, Uhřiněves.